içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

BAŞKAN CİN'DEN PENDİKLİLERE MÜJDE

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, “30 Ağustos Zafer Bayramı” etkinliklerinde Pendiklilere müjdeyi verdi. Başkan Cin: “Zafer Bayramımız kutlu olsun. Sanatçılarla bir araya gelmeyi çok özledik. Hangi sanatçıyı istiyorsanız onu Pendik’e davet edeceğiz.” müjdesini verdi.

BAŞKAN CİN'DEN PENDİKLİLERE MÜJDE

BAŞKAN CİN'DEN PENDİKLİLERE MÜJDE

Pendik Belediyesinin ağustos ayı boyunca düzenlediği yaz etkinlikleri Sanatçı Kıraç’ın “30 Ağustos Zafer Bayramı” Konseriyle sona erdi. Sanatçıya hediye takdim eden Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Zafer Bayramımız kutlu olsun. Sanatçılarla bir araya gelmeyi çok özledik. Hangi sanatçıyı istiyorsanız onu Pendik’e davet edeceğiz.” müjdesini verdi.

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle düzenlenen konserde Anadolu Rock Müziği’nin önemli temsilcilerinden Kıraç, sevilen parçalarını ve marşları Pendiklilerle birlikte seslendirdi. Pendik Sahil’de gerçekleşen konsere Türk bayraklarıyla gelen vatandaşlar 3 saat boyunca müzik ziyafeti yaşadı. Pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleşen konsere katılan Belediye Başkanı Ahmet Cin ,etkinlik sonunda Kıraç’a hediye takdim ederek “Zafer Bayramımızın 99. yılı kutlu olsun. Çok önemli mücadeleler verdik. Bugünkü konserimizle bu önemli günü kutluyoruz.” dedi.

“HANGİ SANATÇIYI İSTİYORSANIZ PENDİK’E DAVET EDECEĞİZ”

Pendik Belediyesi, yaz etkinlikleri kapsamında Kıraç’ın yanı sıra Murat Kekilli, Kolpa, Fatma Turgut ve Derya Uluğ gibi önemli sanatçıları Pendik’te ağırladı. Belediye Başkanı Ahmet Cin Pendiklilere müjde vererek “Sanatçılarla bir araya gelmeyi özledik. Hangi sanatçıyı istiyorsanız biz onu Pendik’e davet edeceğiz, söz veriyoruz.” dedi.

 

Tarih: 01-09-2021