içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Gönül Dağı 13.bölüm fragmanı YAYINDA: ''Gözünü seveyim kabul etme; isyan et: Karşı dur!''

TRT1'de gönüllere ilmek ilmek işleyen Gönül Dağı 12.son bölümde; Taner & Dilek'in dillere destan olan ilişkilerini noktalama kararı alması çevresindekileri etkileyerek büyük yıkıma uğrattı. Gönül Dağı son bölümde; Eşi benzeri bulunmayan sevda hikayelerinin öylece yarıda kesilmemesi için akla karayı seçen Cemile, Ramazan ve Veysel'in onlara duygu yüklü bir sürprizi olacaktır. Gönül Dağı 13.bölüm fragmanı duyuruldu mu?

Gönül Dağı 13.bölüm fragmanı YAYINDA: ''Gözünü seveyim kabul etme; isyan et: Karşı dur!''
Haberi Sesli Dinle

Gönül Dağı 12.son bölümde; Taner ve Dilek'in sevdasına sahip çıkan yakınları, sorumluluk bilinciyle hareket ederek pes etmemeleri noktasında telkinde bulundu. Gönül Dağı son bölümde; Birbirlerini tek kalemde silip atmamaları ve sağlam bir temele dayanan ilişkilerinin heba olmaması adına Cemile, Veysel ve Ramazan küslüğü bitirecek planı dereye geçirdi. Filizlenip yeşeren sevgilerinin bir hiç uğruna solup gitmemesi için duygu yoğunluğu yaşatan sürpriziyle karşılaşan Taner ve Dilek'in gözyaşlarına hakim olamamasının ardından Gönül Dağı 13.bölüm fragmanı bekleniyor.

Maraşlı'da ortalığı birbirine katan iddia: Seranay Sarıkaya gelecek mi? Şaşırtıcı açıklama!

Kuruluş Osman dizisinde buram buram tarih kokan sahne! Kuruluş Osman'da muazzam direniş örneği

 

Hissettiklerini samimi ve içten bir üslupla dile getiren Sefer, Zahide'ye sevdalandığı itirafını gerçekleştirerek Taner'in de bu ilişkiye onay verip evlilik yolunda ilerleyebilmesi adına izin istemesinin akabinde Gönül Dağı 13.bölüm fragmanı paylaşıldı mı? Kız isteme merasimi gelip çattığında ise binbir türlü güçlüğü arkasında bırakarak asla vazgeçmeyen Sefer'in ''Biz asıl tuzlu kahveyi hayatımız boyunca içtik. Bu bize bal kaymak gelir.'' sözleriyle güçlü bir duruş sergilemesinin sahne olduğu diziye dair en yeni gelişmeler...

Kırmızı Oda 21.bölüm fragmanı BAŞLADI MI? Ağrına gitti! Burnunun direği sızım sızım sızlıyor...

Mucize Doktor'da dertlendiren ayrılık: Ünlü oyuncunun mesajında dikkatlerden kaçmayan ayrıntı!

GÖNÜL DAĞI 13.BÖLÜM FRAGMANI YAYINA GİRDİ!

Yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in üstlendiği, yönetmenlik koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu, başrollerini Gülsim Ali İlhan ve Berk Atan’ın paylaştığı  "Bozkırda Bir Anadolu Masalı"nı konu olarak işleyen Gönül Dağı 13.bölüm fragmanı ekrana geldi...

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

GÖNÜL DAĞI'NDA BÜYÜK SÜRPRİZ! İZLENME REKORLARI KIRAN SAHNE...

GÖNÜL DAĞI 13.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu kadrosunda Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün isimlerinin bulunduğu Gönül Dağı 13.bölümüyle 23 Ocak Cumartesi tarihinde saat 20:00’da TRT1 kanalında seyircisini ağırlayacak.

Tarih: 17-01-2021