içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48.bölüm fragmanı başladı mı? Kuzey Yıldızı'nda peş peşe kriz yaşanıyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 47.son bölümde; İşleri yoluna koyarak satışları artırmayı hedefleyen Yıldız, karşılaştığı problemlere çözüm niteliğinde ünlü gurmeden destek alma yoluna gitmiştir. Kuzey Yıldızı son bölümde Engin Ar'ın memnuniyetini kazanıp müşterilerin çoğalmasını sağlayacak yorumlarda bulunmasını isteyen Kuzey, birbiri ardına sıralanan talihsizliklerle karşılaşacaktır. Kuzey Yıldızı 48.bölüm fragmanı geldi mi?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48.bölüm fragmanı başladı mı? Kuzey Yıldızı'nda peş peşe kriz yaşanıyor!
Haberi Sesli Dinle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde; Çetin geçen hayat koşulları her ne kadar pürüzler çıkarsa da evliliğin keyfini doyasıya süren Yıldız, huzurun ve mutluluğun tamamlayıcısı olarak kızları gördüğü için beraber aynı çatı altında yaşama fikrine sıcak bakmaya başlamıştır. Kuzey Yıldızı son bölümde; Kuzey, Yıldız'ı düşüncesinden vazgeçirebilmek adına bin dereden su götürse de kimseyi dinlemeksizin kafasına koyduğunu uygulamaya niyetlenirken, Yıldız ise evde kızların kriz üstüne kriz çıkararak ortalığı birbirine katmasıyla sabır testinden geçti.

Kurtlar Vadisi'nden Ramo'ya beklenmedik transfer: Ramo'da olayın seyrini değiştirmeye geliyor!

Acun Ilıcalı'nın Exxen'e çağırmadığı eski Sihirli Annem oyuncuları sonunda sessizliğini bozdu!

Diğer taraftan restoranda gidişat hiç iç açıcı görünmezken, ne yapacağı konusunda kara kara düşünen Yıldız ise vaziyeti parlak bir seviyeye çıkarabilmek üzere çareyi ünlü gurmede bulmasının ardından Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48.bölüm fragmanı bekleniyor. Restoranın doluluk oranında artış yakalayabilmek ve eski canlılığına dönüştürebilmek için Engin Ar'ı ağırlamaya koyulan Kuzey, Sefer ve Ruhi üçlüsü yaptıkları işi eline yüzüne bulaştırması sonucunda ünlü gurmenin başını belaya sokmalarının akabinde Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48.bölüm fragmanı ekrana geldi mi?

Kırmızı Oda 21.bölüm fragmanı BAŞLADI MI? Ağrına gitti! Burnunun direği sızım sızım sızlıyor...

Mucize Doktor'da dertlendiren ayrılık: Ünlü oyuncunun mesajında dikkatlerden kaçmayan ayrıntı!

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 48.BÖLÜM FRAGMANI EKRANDA MI?

Yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği Süreç Film imzasıyla her Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında dizi severleri ekranın başında toplayıp gülmekten kırıp geçiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48.bölüm fragmanı yayına girdi...

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

KUZEY YILDIZI'NDA MİLYONLARI EKRANA KİLİTLEYEN SAHNE!

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 48.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? 

Oyuncu kadrosunu; Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan, Toygan Avanoğlu, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş, Gizem Güneş, Yasemin Hadivent, Zeynep Kankonde, Özgün Karaman, Merve Şen ve Ecem Çalhan gibi ilgi gören isimlerin oluşturduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48.bölümüyle 23 Ocak Cumartesi tarihinde saat 20:00'da Show TV kanalında seyircisine kahkaha tufanı estirmeye hazırlanıyor.

Tarih: 17-01-2021