içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

YILDIRIM’DAN ÖĞRENCİLERE MEZUNİYET HEDİYESİ: BOĞAZ TURU

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI YILDIRIM, 12’İNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİYLE BOĞAZ TURU YAPTI

YILDIRIM’DAN ÖĞRENCİLERE MEZUNİYET HEDİYESİ: BOĞAZ TURU
Haberi Sesli Dinle

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Motivasyon Buluşmaları’nda bir araya geldiği öğrencilerinin mezuniyet gezisine katılması isteğini geri çevirmeyerek, onlarla birlikte boğaz turu yaptı. 

Ümraniyeli gençler, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın tamamlanmasına sayılı günler kala yorgunluklarını İstanbul Boğaz’ını gezerek attı. 12’inci sınıf öğrencileriyle yıl boyunca Motivasyon Buluşmaları’nda bir araya gelen Başkan Yıldırım, gençlerin isteğini kırmayarak, onlarla birlikte boğaz turu yapmanın keyfini çıkardı. İstanbul Boğazı’nın güzelliklerini yakından görme fırsatı bulan yüzlerce genç, tekne gezisinin ilk gününde Başkan İsmet Yıldırım ile birlikte güzel bir gün geçirdi.

BAŞKAN YILDIRIM’DAN GENÇLERE MÜJDELİ HABER

“Söz verdik ve sözümüzü tuttuk” diyen Başkan Yıldırım, “Yaz tatilinde çalışacak olan gençlerimizi tebrik ediyorum. Çalışmak güzeldir, hayata ancak çalışarak atılabilirsiniz” dedi.

Üniversiteye ilk kez kayıt yaptıran ve Ümraniye’de ikamet eden öğrencilere bir kereye mahsus 10 bin Türk Lirası ödeneceğinin de müjdesini veren Başkan Yıldırım, kazananları Demokrasi ve Özgürlükler Adası’na götüreceklerini söyledi.

ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN YILDIRIM’A TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Yıldırım’ın verdiği sözü tutmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Ali Tuna, “Başkanımız her zaman biz gençlerin yanında oluyor. Bizi mezuniyet günümüzde de yalnız bırakmadığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Mezuniyet gezisi için özenle hazırlandığını söyleyen Melike Şimşek de “Belediye Başkanımızı çok seviyoruz. Çünkü  her zaman heyecanımızı ve sevincimizi paylaşıyor. Bugün de mutluluğumuza ortak oldu” şeklinde konuştu.

 GENÇLER, 4 GÜN BOYUNCA İSTANBUL BOĞAZI’NIN KEYFİNİ ÇIKARACAK

Ümraniye’de bulunan 22 okuldan, 2 bin 178 öğrenci ve 94 öğretmen pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri olmak üzere 4 gün boyunca İstanbul Boğazı’nın tarihi ve turistik mekanlarını yakından görme fırsatı yakalayacak. Harem Feribot İskelesi’nden sabah saat 10.00’da hareket edecek olan Kaptan Nazmi Alev adlı gemisi, üç saat boyunca öğrencileri boğazın sularında gezecek.

Tarih: 11-06-2024

FACEBOOK YORUM
Yorum